Free songs
SanctaMissa.pl

Watykan zatwierdza Heretyka Martina Lutra

Watykan zatwierdza Heretyka Martina Lutra


23 listopada 2017 roku, Watykan zatwierdził wspomnienie 500-ej rocznicy protestanckiej „Reformacji”.

Arcy-heretycy Macin Luter i Philipp Melanchthon są bluźnierczo przedstawieni u stóp Krzyża, gdzie wg świętej Tradycji widnieją Najświętsza Maryja Panna i św. Jan Apostoł.

Papież Pius XI stwierdził:

Herezje zrodzone przez (protestancką) Reformację. Właśnie w tych herezjach odkrywamy początki apostazji i odstępstwa ludzkości od Kościoła. – Rerum Omnium Perturbationem, 26 stycznia 1923 roku.

Marcin Luter jest znany z demonicznych protestów przeciwko Kościołowi Katolickiemu:

Nie mogę modlić się bez przekleństwa. Jeśli zostanę poproszony o wypowiedzenie 'Święć się Imię Twoje’, muszę dodać przeklęte, cholerne, zbeszczeszczone imię Papistów.

Luter nazwał Chrystusa cudzołożnikiem:

Chrystus był cudzołożnikiem po raz pierwszy z kobietą przy studni, ponieważ powiedziano: 'Nikt nie wie, co On z nią czyni’.

Luter kontynuował:

Ponownie (był cudzołożnikiem) z Magdaleną, i jeszcze raz z cudzołożną kobietą w Ewangelii św. Jana roz.8, którą tak łatwo odprawił. A więc dobry Chrystus na pewno został cudzołożnikiem, zanim umarł. (Luther’s Works, American Edition, Tom 54, s. 154)

oraz:

Żaden grzech nie oddzieli nas od Baranka, nawet jeżeli tysiąc razy dziennie popełniamy cudzołóstwo i mordujemy. (Marcin Luter, List do Melanchthona, 1 sierpnia 1521)

Fakt, że Watykan celebruje „Reformację” nazywając ją „oczyszczeniem pamięci”, zamiast ją potępiać, dowodzi, że Watykan jest obecnie okupowany przez heretycki antykościół, który znajduje się pod kontrolą szatana.

Sekta Vaticanum II pod przewodnictwem antypapieża Franciszka nie jest Kościołem Katolickim, lecz prorokowanym na czasy ostateczne antykościołem. Współczesny Rzym stracił katolicką wiarę, jak przepowiedziała Matka Boża w La Salette.

On (Marcin Luter) został obecnie uznany za heretyka, a więc także inni naśladowcy niegodziwej i heretyckiej sekty Martina Lutra, winni dzielić z nim jego kary i imię i brać wszędzie od niego swe miano jako 'Luteranie’, którzy popadają w te same co on kary. – Papież Leon X, Decet Romanum Pontificem, 3 stycznia 1521 roku
Sancta Missa Youtube - Veritas