Free songs
SanctaMissa.pl

Antypapież Franciszek nagradza i promuje aktywność proaborcyjną

Bergoglio nagradza i promuje aktywność proaborcyjną


W 2017 roku Antypapież Franciszek przyznał zwolenniczce proaborcyjnej Lilianne Ploumen order honorowy św. Grzegorza Wielkiego.

Ploumen urodziła się w 1962 roku – córka katolickiego mleczarza.

Ploumen założyła organizację „She Decides”, by przeciwstawić się zarządzeniu Donalda Trumpa, które powstrzymało wykorzystanie funduszy amerykańskich do aborcji poza USA.

Ploumen:

Amerykańska regresywna polityka aborcyjna jest klęską dla dziewcząt i praw kobiet, którą reszta świata musi zwalczyć. – Financial Times

W ciągu 6 miesięcy zebrano ponad 300 milionów $ na organizację „She Decides”.

(Ploumen) sugeruje, że Watykan przyznał jej nagrodę jako osobiste 'wyróżnienie’. Wierzy ona, że Watykan był świadomy jej pracy dla organizacji 'She Decides’ i … widzi ją (nagrodę) jako akceptację jej pracy … – Instytut Lepanto

Watykan prawdopodobnie wie, że zaczęłam 'She Decides’ i dali mi tę nagrodę – bardzo wyjątkową. – Ploumen, BRN Newsradio

Ploumen również bardzo mocno popiera osoby homo- i transseksualne. Na spotkaniu Grupy Głównej „LGBTI” ONZ w 2017 roku powiedziała:

Prawa LGBTI to prawa człowieka … Nie możemy być zadowoleni. [Dzisiaj] w ponad 70 krajach homoseksualizm wciąż jest przestępstwem …


Pismo Święte jednoznacznie mówi o tym, że istnienie człowieka rozpoczyna się w momencie poczęcia, a w łonie matki człowiek już żyje.


Zanim ukształtowałem cię w łonie matki, znałem cię, nim przyszedłeś na świat, uświęciłem cię. (Jr 1:5)

Tobie mnie poruczono przed urodzeniem, Ty jesteś moim Bogiem od łona mojej matki. (Ps 22:11)


Aborcja jest więc morderstwem i grzechem śmiertelnym.

Także homoseksualizm i transeksualizm są grzechami śmiertelnymi.


Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli. (Kpł 20:13)

Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą (…) nie odziedziczą królestwa Bożego. (1 Kor 6:9.10)


Antypapież Franciszek nie tylko nie „ekskomunikuje” zwolenników aborcji, ale co więcej, wręcza medal honorowy jednemu z najbardziej znanych działaczy proaborcyjnych na świecie.


Antypapież Franciszek jest więc heretykiem i nie jest papieżem katolickim, a sekta Soboru Watykańskiego II nie jest Kościołem Katolickim.
Sancta Missa Youtube - Veritas